Voorstelling De Cirkel Van Vijf

Aangeboden door de gemeente Barendrecht
do 17 sep 19:00
do 17 sep ’26
19:00

In Barendrecht staan we voor grote uitdagingen. De dubbele vergrijzing neemt toe en de vraag naar zorg stijgt. Tegelijkertijd hebben we te maken met een tekort aan zorgmedewerkers en minder beschikbare mantelzorgers. Deze ontwikkelingen vragen om een nieuwe manier van denken en werken rondom wonen, welzijn en zorg.

Om deze uitdagingen aan te pakken, is er de Cirkel van Vijf. Dit model is ontwikkeld om professionals te ondersteunen, maar is bovenal gericht op de inwoner. Het helpt ons allemaal om anders te kijken naar de manier waarop we ondersteuning organiseren, met als belangrijkste doel: het bevorderen van zelf- en samenredzaamheid.


Meer regie en zelfstandigheid.
Door deze aanpak werken professionals, inwoners en hun netwerk nauw samen. Het stimuleert uw zelfredzaamheid en zorgt ervoor dat ondersteuning op een slimme manier wordt georganiseerd. Zo houdt u meer regie over uw eigen leven, vergroot u uw zelfstandigheid en zorgen we er samen voor dat de professionele zorg beschikbaar blijft voor wie dat écht nodig heeft.

Ervaar de Cirkel van Vijf zelf: Bezoek de gratis theatervoorstelling!
Bent u benieuwd hoe de Cirkel van Vijf in de praktijk werkt en hoe kleine veranderingen in denken en doen een grote impact kunnen hebben? Wij nodigen u van harte uit voor de gratis en inspirerende theatervoorstelling ‘de Cirkel van Vijf’ op 17 september, waarin theatergroep Ervarea u meeneemt in het gedachtegoed van de Cirkel van Vijf.

Op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief